Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ten niby prezydent i cała ta banda ma na pewno gwarantowany order od pultera,za konsekwentne sukcesywne rujnowanie kraju,na rzecz kacapa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rok 2090, lekcja HiT, drogie dzieci na obrazku dwaj de**le z jakimi Wasz kraj musiał się identyfikować, jako prezydent i minister, kiedy w końcu przebadano ich w Tworkach, cofnięto wszystkie tytuły i odznaczenia, uchwalono aborcję poza płodem, nawet do 70 roku życia 🤣🤣🤣ԍ...
Rok 2090, lekcja HiT, drogie dzieci na obrazku dwaj de**le z jakimi Wasz kraj musiał się identyfikować, jako prezydent i minister, kiedy w końcu przebadano ich w Tworkach, cofnięto wszystkie tytuły i odznaczenia, uchwalono aborcję poza płodem, nawet do 70 roku życia 🤣🤣🤣🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie nie dziwi, że ruscy się wzajemnie obwieszają medalikami. Mnie zadziwia, że tolerujemy wokół ruskich kolaborantów z pisuaru, bo to kolega, sąsiad, dziadek. A należy się im się bilet w jedną stronę do Ra*siji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od teraz, do czasu odebrania mu tego odznaczenia, jest ono gó**o warte.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane