Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nie odpowiedzą, są chronieni przez miliony de**li klasy traktor, snicker, wordeck i montesuma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zacznijcie kojarzyć fakty, że s**ienkowi zawsze byli tam gdzie jest kasa!!!! Czy teraz czy za komuny oni zawsze byli blisko żłoba i degeneratów, robiących z pracujących ludzi, id****w..... Nieliczni byli normalni, ale podzielili los KS. Popiełuszki który był niezłomny.... Reguła jedna: koorwa koorwi...
Zacznijcie kojarzyć fakty, że s**ienkowi zawsze byli tam gdzie jest kasa!!!! Czy teraz czy za komuny oni zawsze byli blisko żłoba i degeneratów, robiących z pracujących ludzi, id****w..... Nieliczni byli normalni, ale podzielili los KS. Popiełuszki który był niezłomny.... Reguła jedna: koorwa koorwie łba nie urwie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane