Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4zrobili to na szybko aby przyćmić te zadymę ! takie jest tam klimat, mogą się nie lubić ale rączka rączkę myje !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czymś trzeba było odwrócić uwagę ludzi od braku węgla, drożyzny czy inflacji. Duduś z Antonim pasowali idealnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spoko spoko. Odznaczenie można nadać, ale można tez odebrać. Jak normalni ludzie zaczną rządzić Polską, to piedroniętemu antosiowi biały orzeł odfrunie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po pierwsze to Macierewicz nie mógł tego dostać bo prawo jasno mówi że aktywny poseł nie może być odznaczony, tym numerem d**a pokazał że ma prawo w Dudzie. Po drugie Kermita*s@ a weź pokaż tych normalnych bo chyba nie masz na myśli PO lewicy PSL i innych partii opozycji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane