Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Matka Boska Energetyczna. Energa oddała się pod opiekę Maryi."... „Będziemy rządzić Polską, jak Obajtek Pcimiem”.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odnoszę wrażenie, że to nie de**lizm kieruje tymi ludźmi. To katolickie złodziejstwo, doprowadzone do perfekcji. Z uśmiechem na twarzy okradają Polskę i Polaków. Zrzucając ochłapy z pańskiego stołu, przy których ciemny lud klasy snickers, traktor, wordeck i montesuma dostają orgazmu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oj , baxiu , baxiu... napisał byś cos od siebie , ciągle tylko ściągasz od nissina , kacyńskiego i paru innych ... spojrzyj jak komentuje fedora , ZIWK , vacarius i spróbuj , może też ci wyjdzie ... czego ci z serca życzę bo lubię poczytać coś mądrego , odkrywczego a przede wszystkim dowcipnego.
oj , baxiu , baxiu... napisał byś cos od siebie , ciągle tylko ściągasz od nissina , kacyńskiego i paru innych ... spojrzyj jak komentuje fedora , ZIWK , vacarius i spróbuj , może też ci wyjdzie ... czego ci z serca życzę bo lubię poczytać coś mądrego , odkrywczego a przede wszystkim dowcipnego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wielki przekręt wisi w powietrzu. Kto się bawił w giełdę to wie o co chodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będziesz siedział , kanalio!!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane