Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

Najbardziej dziwne jest to ,ze ten ruski gnom jest z tego zadowolony..

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Maja bardzo wielu nowych milionerow w swoich szeregach...to ich dorobek! Bo jak teraz mowia: Kto ma PiS w rodzinie, ten nie zginie.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Ps. - Oni sie bogaca a narod biednieje...( Jak Kaczynski obiecywal: Zeby ludziom PiSu, lepiej sie zylo!)

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Pisowska wolność wychodzi mi bokiem o rzygam tym!!!!!!!😤😤😤😤😤🤓

0

Zglos komentarz

Reklama