Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Cudów nie ma. Jest jedynie katolicki de**lizm. Jeden de**l powiedział do swoich de**li, że w Polsce płaci się złotym. Więc niski kurs złotego nie dotyczy Polaków. I de**le mu uwierzyli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo za r(t)uska,wyjechali za granice😉,to zarobili. sam bylem jego ofiara,a teraz sie oplaca wyjezdzac?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co nie opłaca się??? Jak euro i dolar po 5 zeta, a inflacja 16%. Pewnie że się opłaca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co nie opłaca się??? Jak euro i dolar po 5 zeta, a inflacja 16%. Pewnie że się opłaca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba być kompletnym id**tą i leniem aby zarąbać 5zł za Tuska. Ja bez problemu dostawałem 15zł czyli trzy razy tyle co wasze minimum prawaki. Ale gdy wy prawaki tylko cieciować potraficie bo robić wam się nie chce do zarabialiście 5zł. A teraz macie 15zł za godzinę siedzenia na d.pie. Tylko musicie...
Trzeba być kompletnym id**tą i leniem aby zarąbać 5zł za Tuska. Ja bez problemu dostawałem 15zł czyli trzy razy tyle co wasze minimum prawaki. Ale gdy wy prawaki tylko cieciować potraficie bo robić wam się nie chce do zarabialiście 5zł. A teraz macie 15zł za godzinę siedzenia na d.pie. Tylko musicie se grupę inwalidzką na głowę załatwić. U was to nie jest problem taką grupę dostać prawaki co nie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ktoś zarabiał wtedy 5 zeta za godzinę to znaczy, że był głupszy od psa i to z tych głupszych ras - typu doberman. Bo już owczarek niemiecki jest mądrzejszy od tych jełopów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane