Reklama
Im wystarcza to koryto, które mają. Jakiś podatek...

Im wystarcza to koryto, które mają. Jakiś podatek...

przez FED0RA — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

Żebyś się nie przeliczył, złodzieju

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Będziesz siedział i gnił w pierdlu , złoczyńco!!!!!!rozliczcie neokomunistow po wyborach !!!! Wszystkich !!!!!!!!&&😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Niemożliwe żeby w Polsce było 40% de**li

0

Zglos komentarz

Reklama