Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A moglibyśmy nie mieć dziś żadnego portu i być jak Orban. Nie wysyłać broni przez polskie terytorium i dalej brać ruską ropę i gaz a nawet węgiel. Wtedy nadal Węgiel byłby po 700zł. Ropa po 4zł na stacjach. Ukraina już by pewnie przegrała wojnę. Może by ruski zostawił Lwów dla nas abyśmy przyjęli do...
A moglibyśmy nie mieć dziś żadnego portu i być jak Orban. Nie wysyłać broni przez polskie terytorium i dalej brać ruską ropę i gaz a nawet węgiel. Wtedy nadal Węgiel byłby po 700zł. Ropa po 4zł na stacjach. Ukraina już by pewnie przegrała wojnę. Może by ruski zostawił Lwów dla nas abyśmy przyjęli do UE i NATO. W sumie to my Polacy chyba na tej walce dobrze nie wychodzimy. Czemu nasze prawaki nie są jak orban? Czy orbana Wywalili z UE czy NATO nie. A ma tanszą ropę od nas która idzie przez nas. Bo ruscy dla niego sprzedają taniej. A my im za tranzyt nie podnieśliśmy ceny po milion procent.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kontenerowiec przewozi kontenery, na tym są słoiki żeby w nie gazu nałapać. Słoikowiec.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane