Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętam jak parsknąłem śmiechem jak kiedyś koledzy Kaczora pokazali w telewizji jego teczkę składającą się z samej okładki i informowali, że w środku nie było żadnych kompromitujących materiałów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frus...
"Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki." - poloniainfo.se
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - Dlatego zachodnia kultura tak go przerazila, bo jemu blizej na wschod... dlatego tam ciagnie Polske!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego mógł spokojnie spać do czasu pójścia do kościółka i podziękować swemu bogu, za owocną współpracę z bolszewickim oprawcą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane