Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7"Putin i Kaczyński mają takie same fobie. Putin postanowił postraszyć swoich rodaków zepsutym Zachodem, łamaniem demokracji i zmianami płci. Śledzimy jego wywody i z każdym kolejnym zdaniem wpadamy w coraz większe przerażenie. Gdzieś to już bowiem słyszeliśmy. Gdzie? W Polsce." - planeta.pl
"Putin i Kaczyński mają takie same fobie. Putin postanowił postraszyć swoich rodaków zepsutym Zachodem, łamaniem demokracji i zmianami płci. Śledzimy jego wywody i z każdym kolejnym zdaniem wpadamy w coraz większe przerażenie. Gdzieś to już bowiem słyszeliśmy. Gdzie? W Polsce." - planeta.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mozesz rozwiniac swoj naukowy wywod czy bedziesz powtarzal ciagle to samo bez zadnych podstaw naukowych jak jakis umyslowo chory czlowiek?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Zaledwie w czerwcu Jarosław Kaczyński kpił publicznie ze społeczności LGBT+ i szczuł osoby transpłciowe, za co zresztą został w ostatnich dniach surowo ukarany. O tym, że zmiana płci to zło i dziki wymysł Zachodu, mówił zresztą wielokrotnie, choćby w słowach: A dlaczego ja jestem Zosia? No, bo może...
"Zaledwie w czerwcu Jarosław Kaczyński kpił publicznie ze społeczności LGBT+ i szczuł osoby transpłciowe, za co zresztą został w ostatnich dniach surowo ukarany. O tym, że zmiana płci to zło i dziki wymysł Zachodu, mówił zresztą wielokrotnie, choćby w słowach: A dlaczego ja jestem Zosia? No, bo może jutro będę z powrotem Władysławem, ale dzisiaj jestem Zosia." - planeta.pl (ta sama retoryka i ta sama propaganda)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chetnie wymienilbym kaczora na Putina. Przymmnajmniej byloby cieplo w domu, benzyna tania, sily pieniadz, rzad nie daje sobie nagrod za nic nie robienie, przywodca ktorego boja sie nawet Amerykanie a z naszego wszedzie sie smieja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I jeszcze słuchaczy dowieźli autokarami. Zupełnie jak na spotkaniach u Jarusia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane