Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uff dobrze ze go nie ma bo znów byłby tekst ze ?pieniędzy nie ma i nie będzie.? A o rurociagu to by nawet słychu nie było. Ale ludzie coraz bardziej dostrzegają prawdziwe oblicze opozycji. Zamiast pomagać Polsce to ja pogrąża nawet w unii
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co zrobił rząd PISu dla Polaków i Polski dobrego . Podaj chociaż 1 przykład jeśli taki jest.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
K.u.r.w.o pisowska mówił prawdę. Realnych pieniędzy nie ma. Są tylko wydrukowane przez Glapinskiego!!!! Tusk baranie zbudował terminal w Świnoujściu. Gdyby nie to bylibyśmy w czarnej du**e. Rzeczywiście ludzie coraz bardziej dostrzegają oblicze opozycji i dlatego ma 50% poparcia a P**szambo 25%. J.e...
K.u.r.w.o pisowska mówił prawdę. Realnych pieniędzy nie ma. Są tylko wydrukowane przez Glapinskiego!!!! Tusk baranie zbudował terminal w Świnoujściu. Gdyby nie to bylibyśmy w czarnej du**e. Rzeczywiście ludzie coraz bardziej dostrzegają oblicze opozycji i dlatego ma 50% poparcia a P**szambo 25%. J.e.b.a.ć PiS
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tusk nie docenia Glapińskiego. Sądzę, że Glapa JEST bez wątpienia najbardziej niekompetentnym prezesem banku centralnego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane