Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

W jednym akcie prawnym mam płacić dodatkowy podatek od nieruchomości, w drugim akcie przygotowanym przez zero mamy bez gadania oddać swoją nieruchomość rządzącym de**lom. Iście bolszewicko-katolickie prawa.

0

Zglos komentarz

M
Maciej40404 😏 Szyderca
3 lata temu

Oooo i już wiecie po co był spis powszechny...

0

Zglos komentarz

Reklama