Reklama
Wysokie ceny energii specjalnie robi władza, wraz ze swoimi podległymi spółkami skarbu państwa.

Wysokie ceny energii specjalnie robi władza, wraz ze swoimi podległymi spółkami skarbu państwa.

przez FED0RA — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Gdyby ceny zamrozili, to skąd by mieli miliony na kupienie milionów de**li na wybory w przyszłym roku.

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

To nie władza!!! To mafia

0

Zglos komentarz

T
trolik1 😏 Szyderca
3 lata temu

Coś czuję, że niedługo poleje się krew...

0

Zglos komentarz

Reklama