Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Bardzo dobrze Pan czyta. Rządy PISlamu robią to od wielu lat, tylko większość ludzi była ślepa. A teraz niczym nie uzasadnione podwyżki i kryzys wywołany celowo (rosyjski węgiel w Polsce zablokowany w marcu mimo, że embargo obowiązuje od września) tłumaczony jest wojną, której Polska nie powinna by...
Bardzo dobrze Pan czyta. Rządy PISlamu robią to od wielu lat, tylko większość ludzi była ślepa. A teraz niczym nie uzasadnione podwyżki i kryzys wywołany celowo (rosyjski węgiel w Polsce zablokowany w marcu mimo, że embargo obowiązuje od września) tłumaczony jest wojną, której Polska nie powinna być stroną. Podobnie było z fake epidemią - tak ludzie umierali, bez dyskusji. Normalnie państwo którego sąsiad prowadzi wojnę zbija na niej krocie, bogaci się i wzmacnia. No ale tak mają normalne państwa. Teraz, jak już nic nie działa, dziadowi potrzebne jest wplątanie Polski w wojnę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
NIECHAJ PRZYBĘDĄ! Głupiemu i na mrozie gorąco! BĘDĄ OGRZEWAĆ SZKOŁY BEZMIAREM SWEJ GŁUPOTY
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PIS próbuje wszelkich sposobó by przejąć samorządy. To im stoi ością w gardle.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane