Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Kaczyński najprawdopodobniej już wie, że straci władzę, a szczucie na nie pisowską większość, jest jednym z narzędzi jej utrzymania. Fanklub pisu, to najczęściej ludzie bardzo prości, nieudacznicy życiowi, zwykła patola, oraz ci, którzy jeszcze zostali przy kościele. Jest to więc grupa społeczna, kt...
Kaczyński najprawdopodobniej już wie, że straci władzę, a szczucie na nie pisowską większość, jest jednym z narzędzi jej utrzymania. Fanklub pisu, to najczęściej ludzie bardzo prości, nieudacznicy życiowi, zwykła patola, oraz ci, którzy jeszcze zostali przy kościele. Jest to więc grupa społeczna, którą bardzo łatwo zmanipulować, oszukać, zastraszyć, dlatego ludzie ci, święcie wierzą w każde słowo wodza, gotowi przysiąc, że widzieli dzieci, wykopujące kartofle dzikom, za czasów Tuska. O innych bredniach nie wspomnę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeden Naród, jeden Kościół, jeden Kaczyński. Kto go nie popiera, przestaje być Polakiem...Według Kaczyńskiego, Morawieckiego i spółki, Polakiem jest tylko ten, kto popiera ich politykę i konserwatywną, katolicką ideologię. Kto nie popiera, Polakiem nie jest, a w mocniejszej wersji jest Niemcem.
Jeden Naród, jeden Kościół, jeden Kaczyński. Kto go nie popiera, przestaje być Polakiem...Według Kaczyńskiego, Morawieckiego i spółki, Polakiem jest tylko ten, kto popiera ich politykę i konserwatywną, katolicką ideologię. Kto nie popiera, Polakiem nie jest, a w mocniejszej wersji jest Niemcem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane