Reklama
Kaczynski dalej kupuje elektorat, za pieniadze z podatkow!

Kaczynski dalej kupuje elektorat, za pieniadze z podatkow!

przez nissin — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Juz stracilem rachube, ile podatkow i oplat, wprowadzil PiS, mimo ze co innego obiecywali, przed wyborami. Ale kupowanie elektoratu i politykow kosztuje zeby utrzymac sie przy korycie. Dlatego oni sie bogaca a narod biednieje!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

PS, - Caly czas kombinuja nowe podatki, bo juz kasy im brakuje!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

I ja znowu mam zapierdalac na ten pisi elektorat?????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

S
stary2002 😏 Szyderca
3 lata temu

Ja też jestem beneficjentem ale wyglądam lepiej i nie głosowałem na PIS. Efekt końcowy taki sam :(:(

0

Zglos komentarz

Reklama