Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A ja nie rozumię jak można było mu wierzyć nawet 7 lat temu. Trzeba być takim samym chamem martwiącym się tylko o swoją upę jak ten dziad. Tylko dajcie mi dej dej bo mi się należy. I deł deł wam prawaki nieroby z mojej kasy i innych ludzi ciężko pracujących aby Polska dogoniła Niemcy. No i już nie d...
A ja nie rozumię jak można było mu wierzyć nawet 7 lat temu. Trzeba być takim samym chamem martwiącym się tylko o swoją upę jak ten dziad. Tylko dajcie mi dej dej bo mi się należy. I deł deł wam prawaki nieroby z mojej kasy i innych ludzi ciężko pracujących aby Polska dogoniła Niemcy. No i już nie dogonimy Niemiec przez wasze ej dej bo mi się należy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Macie już jakiś program w PO? Czy nadal tylko "żeby było tak jak było"? Donald Czerepach nie objawił?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mamy. Zrobić 17% inflacji, osłabić złotówkę do najniższego poziomu w historii, obniżyć poziom inwestycji do najniższego poziomu w historii, obniżyć realne wynagrodzenia o 4,5%. Do tego zbudować 100 tysięcy mieszkań, milion samochodów elektrycznych, CPK, elektrownie Ostrołęka. Program jest. 🤣...
Mamy. Zrobić 17% inflacji, osłabić złotówkę do najniższego poziomu w historii, obniżyć poziom inwestycji do najniższego poziomu w historii, obniżyć realne wynagrodzenia o 4,5%. Do tego zbudować 100 tysięcy mieszkań, milion samochodów elektrycznych, CPK, elektrownie Ostrołęka. Program jest. 🤣🤣🤣🤣
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętacie jak za PO chodziliśmy do lasu wykopywać ziemniaki zasadzone dla dzików żeby wykarmić nasze rodziny?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane