Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Putin robił dokładnie tak samo. Tyle, że wcześniej i nie zabronił naśladownictwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będzie wojna domowa????? Posiorstwo się tego domaga coraz jawniej……😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dopóki 500+ starcza na harnasia i porno nadal można oglądać w internecie żadnej wojny domowej nie będzie. Komunizm w Polsce byłby do dziś, gdyby tylko w mięsnym była kiełbasa a nie puste haki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfederacja mówi o tym od miesiąca. Pewnie beznadziejnie głupia opozycja PO-KO poprze tą niekonstytucyjną ustawę, bo im powiedzą, że to dla dobra Ukrainy w walce z Covidem i Rosją. Dotychczas popierali wszystkie niemal szaleństwa PIS łącznie z utworzeniem pozabudżetowego, nie kontrolowanego przez...
Konfederacja mówi o tym od miesiąca. Pewnie beznadziejnie głupia opozycja PO-KO poprze tą niekonstytucyjną ustawę, bo im powiedzą, że to dla dobra Ukrainy w walce z Covidem i Rosją. Dotychczas popierali wszystkie niemal szaleństwa PIS łącznie z utworzeniem pozabudżetowego, nie kontrolowanego przez parlament, funduszu premiera w wielkości połowy budżetu. Czego po tych durniach się spodziewać?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No wiesz, ruskie onuce i te klimaty. Ważne, żeby heheszki były, popłaczemy, jak już będzie po wszystkim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co z tego? Przyklepią, co im się tylko podoba. Ktoś im przeszkodzi? Raczej nie, nie ma czasu, trza memy przeglądać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i prawidłowo. Trzeba wziąć te Powskie samorządy za pysk. Pieniądze z budżetu to by chciały. Ale żeby pomóc obywatelom? TO już nie nie nie. Mało tego, platfusy się wprost modlą aby w Polsce było jak najgorzej, bo liczą, że wtedy zdobędą władzę. Hańba po wsze czasy. Rząd PISu się stara aby pomóc ob...
No i prawidłowo. Trzeba wziąć te Powskie samorządy za pysk. Pieniądze z budżetu to by chciały. Ale żeby pomóc obywatelom? TO już nie nie nie. Mało tego, platfusy się wprost modlą aby w Polsce było jak najgorzej, bo liczą, że wtedy zdobędą władzę. Hańba po wsze czasy. Rząd PISu się stara aby pomóc obywatelom jak najbardziej się da a opozycja tylko to sabotuje. Po co taka opozycja? A zdradą stanu jest próba wmieszania Unii w sprawy Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane