Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tak obnoszą te fetysze po całej Polsce. A podobno wiara w gusła i przedmioty zakazana.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obrażają moje uczucia religijne, czy mogę podać ich do sądy ? czy wygram ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
podać możesz, ale nie wygrasz, bo wolność religijna jest dla katoli, a nie jakichś ateistycznych szerściuchów :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Katole!!! A to nie jest obraza uczuć bo to nie pasożyt wykonuje obrządek niesienia krzyża???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jednak dobrze, że Rzymianie podobno Jezusa ukrzyżowali . Bo gdyby go utopili, to te baby łaziłyby z wiadrami pełnymi wody. A to niezdrowe, dla kręgosłupa . Gdyby go spalili, to by biegały po mieście z pochodniami - i pożar pewny! Gdyby go ścieli, to strach by było wyjść na ulicę i spotkać stado st...
Jednak dobrze, że Rzymianie podobno Jezusa ukrzyżowali . Bo gdyby go utopili, to te baby łaziłyby z wiadrami pełnymi wody. A to niezdrowe, dla kręgosłupa . Gdyby go spalili, to by biegały po mieście z pochodniami - i pożar pewny! Gdyby go ścieli, to strach by było wyjść na ulicę i spotkać stado starych bab z toporkami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
|To jakaś choroba starcza która doświadcza głównie kobiety? Może to jakaś wścieklizna macicy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeważnie dzieje się tak, jak baba wejdzie w wiek tzw. menopauzalny i zaczyna się jej pieprzyć system wartości. A poza tym niektóre nie mają dzieci albo wnuków i wali im na dekiel jak za dużo kościołka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak idzie kolorowa parada to wtedy jest afirmacja. Jak idzie katolska parada to nie jest afirmacja. Czego nie rozumiecie w tym myśleniu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane