Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4równie dobrze mogę go kopnąć w spasiony zad i powiedzieć że to było Użycie energii kinetycznej dolnej części nogi w kierunku osoby, a raczej miejsca na jej ciele, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Wtedy może zrozumie że samo nazwanie podatku w inny sposób nie zmienia faktu że rząd znów chce...
równie dobrze mogę go kopnąć w spasiony zad i powiedzieć że to było Użycie energii kinetycznej dolnej części nogi w kierunku osoby, a raczej miejsca na jej ciele, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Wtedy może zrozumie że samo nazwanie podatku w inny sposób nie zmienia faktu że rząd znów chce się wzbogacić kosztem obywateli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i CDR nie zrobi Wiedzmina 4 prawaki bo kasa pojdzir na wasze socjale.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamietacie jak szmatokukiz obiecywal ze bedzie antysystemowy a juz na pewno nie bedzie za pisem? tak mi sie przypomnialo a'propos tego CO ZROBIC ZEBY WYxxxxC PIS i tych zlodziei w kosmos. NPO komuchy tak nie kradli, solidarnpsc ani PO tak nie robilo wałów jak te bydlaki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane