Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3I bardzo dobrze to co jest na mojej działce podlega tylko mojej decyzji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To akurat popieram. Jestem właścicielem ziemi, chcę coś pobudować a nie mogę, bo jakaś samosiejka przez lata rosła mi na środku i teraz pień ma grubszy, niż przekop mierzei wiślanej. Chore jest to, że jako właściciel ziemi muszę się prosić o zgody na jej ukształtowanie. Takim samym absurdem są chodn...
To akurat popieram. Jestem właścicielem ziemi, chcę coś pobudować a nie mogę, bo jakaś samosiejka przez lata rosła mi na środku i teraz pień ma grubszy, niż przekop mierzei wiślanej. Chore jest to, że jako właściciel ziemi muszę się prosić o zgody na jej ukształtowanie. Takim samym absurdem są chodniki wzdłuż posesji: w zimę jest mój i dostaję mandat za jego nie odśnieżenie, a w lato już nie jest mój i dostaję mandat za picie piwa w miejscu publicznym. Absurd za absurdem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
arkos72 - Dziwię się, że się dziwisz. Polska to kraina absurdów. Na cholerę mi akt własności ziemi, jak nie mogę z tą ziemią zrobić co chcę. Ba w urzędzie powiedziano mi, że powinienem przed wycięciem zmierzyć każdego krzaka, którego mogę wyciąć i sam akt pomiaru zarejestrować fotografując.
arkos72 - Dziwię się, że się dziwisz. Polska to kraina absurdów. Na cholerę mi akt własności ziemi, jak nie mogę z tą ziemią zrobić co chcę. Ba w urzędzie powiedziano mi, że powinienem przed wycięciem zmierzyć każdego krzaka, którego mogę wyciąć i sam akt pomiaru zarejestrować fotografując.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PIS chce wyrżnąć lasy na opał bo co lepsze drzewo już spławił do np. USA. Tak grabieżczej polityki jeszcze w historii nie było: drewno, węgiel, zboża...drzewa pod chałupą nie są problemem, problemem jest to, że PIS ograbia Polskę z jej bogactw naturalnych nabijając sobie kasę a pozostawiając przyszł...
PIS chce wyrżnąć lasy na opał bo co lepsze drzewo już spławił do np. USA. Tak grabieżczej polityki jeszcze w historii nie było: drewno, węgiel, zboża...drzewa pod chałupą nie są problemem, problemem jest to, że PIS ograbia Polskę z jej bogactw naturalnych nabijając sobie kasę a pozostawiając przyszłe pokolenia z ręką w nocniku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W końcu coś pozytywnego. Likwidacja praw wprowadzonych w Polsce przez Hitlera 77 lat po wojnie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane