Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dlatego, że to są katolickie de**le i złodzieje, którzy dobro Polaków mają głęboko w poważaniu, by tylko przy korycie się utrzymać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie licząc katolickich to de**le i złodzieje co mają w du**e Polaków to każda władza ostatnich dekad. Poza tym ruscy de**le nie są aż tak de**lni żeby bawić się atomem ze względu na to że już teraz mają w cholerę problemów a jak by jeszcze rozpętali wojnę atomowa to szybko by ich kasowali
Nie licząc katolickich to de**le i złodzieje co mają w du**e Polaków to każda władza ostatnich dekad. Poza tym ruscy de**le nie są aż tak de**lni żeby bawić się atomem ze względu na to że już teraz mają w cholerę problemów a jak by jeszcze rozpętali wojnę atomowa to szybko by ich kasowali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane