Reklama
Już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że takie działanie może podjąć tylko ruska agentura

Już nikt nie powinien mieć wątpliwości, że takie działanie może podjąć tylko ruska agentura

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Dlatego, że to są katolickie de**le i złodzieje, którzy dobro Polaków mają głęboko w poważaniu, by tylko przy korycie się utrzymać.

0

Zglos komentarz

A
Agaciorek55 😏 Szyderca
3 lata temu

W punkt bax!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Nie licząc katolickich to de**le i złodzieje co mają w du**e Polaków to każda władza ostatnich dekad. Poza tym ruscy de**le nie są aż tak de**lni żeby bawić się atomem ze względu na to że już teraz mają w cholerę problemów a jak by jeszcze rozpętali wojnę atomowa to szybko by ich kasowali

Nie licząc katolickich to de**le i złodzieje co mają w du**e Polaków to każda władza ostatnich dekad. Poza tym ruscy de**le nie są aż tak de**lni żeby bawić się atomem ze względu na to że już teraz mają w cholerę problemów a jak by jeszcze rozpętali wojnę atomowa to szybko by ich kasowali

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

A od kiedy to Niemcy sa naszymi sojusznikami?

0

Zglos komentarz

Reklama