Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja pie.r.do.l.e jakimi de**lami muszą być ci, którzy oglądają te brednie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... Kazdy z nich byl i w PIS i w PO. Wstawka niby absurdalna, ale opozycja ma sie swietnie i poniekad jest u wladzy. PiS tez ma sie swietnie. Wszystko po staremu. Znowu sie wymienia wladza na pare lat, moze Morawiecki...
Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... Kazdy z nich byl i w PIS i w PO. Wstawka niby absurdalna, ale opozycja ma sie swietnie i poniekad jest u wladzy. PiS tez ma sie swietnie. Wszystko po staremu. Znowu sie wymienia wladza na pare lat, moze Morawiecki i inni wroca do PO. Frajerzy sie jak zawsze nabiora i jak zawsze beda klocic, ktory to zlodziej jest lepszy xD. Frajerzy sie zawsze nabieraja. Morawiecki - doradca Tuska - premier Kaczynskiego. Zajebista macie ta opozycje frajerzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Konfederacja nie jest sojusznikiem pis, raczej partia Razem. Ich program (pis i razem) prawie się nie różni, tylko jedni wolą księży a drudzy lgbt. Bo czym się różni dopłacanie do gazu (pis) od dopłacania do lodówek (razem)?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wsadźcie cąły ten portal do siebie na portal bo to juz żenujące się robi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Można by pomyśleć, że ktoś sobie jaja robi. Przecież nikt by takich bredni nie łyknął, ale na serio taki tekst padł w TVP
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane