Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Elżbieta Radwan, burmistrz Wołomina, napisała do Jacka Sasina list. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego to zadanie rządu, który przez wiele miesięcy zapewniał, że węgla na zimę nie zabraknie i w polskich domach będzie ciepło. Czy podległe Panu spółki państwowe odpowiedzialne za zakup, transpo...
"Elżbieta Radwan, burmistrz Wołomina, napisała do Jacka Sasina list. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego to zadanie rządu, który przez wiele miesięcy zapewniał, że węgla na zimę nie zabraknie i w polskich domach będzie ciepło. Czy podległe Panu spółki państwowe odpowiedzialne za zakup, transport oraz dystrybucję węgla nie ostrzegały, że nie dadzą rady? Nie wiedział Pan o tym? Czy jednak dobrze Pan wiedział, ale trudno Panu przyznać się do nieudolności i teraz szuka Pan samorządowych kozłów ofiarnych, które można złożyć na ołtarzu kryzysu energetycznego?"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A byl tani i dobry wegiel z Rosji ale wam sie to niepodobalo wiec mody w kubel. Co wam dala Ukraina ze sie tak poswiecacie? Gdyby bylo odwotnie Zelenski by nas olal.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak czytam te wasze wstawki, to zastanawiam się kto to wam formułuje? Bo kacapem z daleka yebye
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane