Reklama
Reklama

Komentarze

8
B
bombel1975 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Maciek. Ty nie będziesz. 5+3

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Się znalazł autorytet moralny ...

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
3 lata temu

Się mi znalazł juror z wychodka.

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
3 lata temu

Ma tak samo !

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
3 lata temu

Mam tak samo !

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
3 lata temu

Ale ja mam tak samo...

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
3 lata temu

niech sobie włączy TVN i ogląda szfabotusko komoruskich troli teraz przynajmniej ma wybór,

0

Zglos komentarz

S
3 lata temu

Kolejny naiwny frajer co dziwnym trafem siedzial cichutko kiedynpoprzednicy robili dokladnie to samo. Baa! Nawet ludzi byli Ci sami u wladzy i to wlacznie z obecnym premierem... Jaki, Gowin, Sikorski, MORAWIECKI, Kaminski, Ujazdowkiski, Mezydlo, Dorn, Misiolek... Kazdy z nich byl i w PIS i w PO...

0

Zglos komentarz

A
Artur50882 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Po PiS-ie i klerze widać jak łatwo jest Polaków oszukiwać, otumaniać ich, obiecywać gwiazdkę z nieba, szybkę z okna. Kupują każdą bzdurę. A oni leca z ludzmi w kulki, w bambuko. I wiedzą co robią i z kim.

0

Zglos komentarz

Reklama