Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Czyli z tego wniosek prosty. Opozycja nie potrafi się normalnie zachować tylko wprowadza agresję. Przecież to opozycja przychodzi krzyczeć jak są wystąpienia partii rządzącej. Ileż można być przeciw Polsce opozycja
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Partia rządząca to nie Polska. Powiedz zatem dlaczego taki Tusk odpowie na twoje pytanie spokojnie i kulturalnie po tym jak bezproblemowo vwejdziesz na spotkanie z nim a Kaczyński odpowiada na wcześniej ustalone pytania zadane przez kogoś przywiezonego autokarem i przedstawionego jako mieszkaniec? D...
Partia rządząca to nie Polska. Powiedz zatem dlaczego taki Tusk odpowie na twoje pytanie spokojnie i kulturalnie po tym jak bezproblemowo vwejdziesz na spotkanie z nim a Kaczyński odpowiada na wcześniej ustalone pytania zadane przez kogoś przywiezonego autokarem i przedstawionego jako mieszkaniec? Dlaczego absolutnie wszędzie gdzie się nie pojawi ludzie na niego krzyczą skoro jest taki fajny zbawca narodu z niego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
rapp - Człowieku, pusty trud. Katolickiemu de**lowi nie wytłumaczysz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane