Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Bedziemy konfiskować och mienie na poczet zadłużenia po wyborach?????? Mogę być w komisji ściągającej długi. - społecznie oczywiście!!!!!!😂😂😂😂😂😤😤😤🖕🖕🖕🖕👍👍👍👍
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jest proste wyjście. Całkowita konfiskata majątku kościoła ideologii katolickiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak stalo sie we Francji juz w 1905 roku. "„Republika nie uznaje, nie opłaca ani nie subwencjonuje żadnej religii”, jednak państwo gwarantowało obywatelom wolność sumienia i swobodę praktyk religijnych. Jednocześnie republika nacjonalizowała wszystkie świątynie. W efekcie 42 258 kościołó...
Tak stalo sie we Francji juz w 1905 roku. "„Republika nie uznaje, nie opłaca ani nie subwencjonuje żadnej religii”, jednak państwo gwarantowało obywatelom wolność sumienia i swobodę praktyk religijnych. Jednocześnie republika nacjonalizowała wszystkie świątynie. W efekcie 42 258 kościołów przekazano we władanie lokalnym samorządom, a 87 katedr stawało się własnością skarbu państwa." - gazetaprawna.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oj wielki atak katoli, zaklamuja jak zawsze fakty i rzecztwistosc, ci fanatycy...kiedys komuchy teraz katole!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mateusz kupił obligacje to się podzieli . To się poprostu Nam należy ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli to prawda, to po co te brednie o Predatorach i Abramsach o Patriotach nie wsponę, za co chcą to kupić, przecież to się qpy nie trzyma.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane