Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie obrażajcie karzełka. On po prostu też czegoś się uczy i w tym przypadku naśladuje pinokia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest, jak katolickie de**la zbiorą się za prace, którą ich zwalcowany katolicki mózg nie ogarnia. Później się dziwicie, że cywilizowane kraje śmieją się z katolickich de**li. Zaś wy w swojej katolickiej głupocie łykacie wszystko co powie ten obszczany dziad.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Koko zrobili to zrobili. Ludzie rozumni (trochę w PL ich zostało) wiedzieli, że ta szopka to na użytek wewnętrzny , a na arenie międzynarodowej ledwo coś w tej kwestii pierdnęli (i to cichacza). To jest jak z budżetem na 2023r. Do swego betonu ściemniają o deficycie 68 mld, ale do UE już to nie prze...
Koko zrobili to zrobili. Ludzie rozumni (trochę w PL ich zostało) wiedzieli, że ta szopka to na użytek wewnętrzny , a na arenie międzynarodowej ledwo coś w tej kwestii pierdnęli (i to cichacza). To jest jak z budżetem na 2023r. Do swego betonu ściemniają o deficycie 68 mld, ale do UE już to nie przejdzie i tam podają realny na poziomi 206 mld.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowskie przygłupy wysłały oficjalne pismo do rządu Niemiec. Które to pismo jest w Polsce utajnione. Ktoś to rozumie? Pewnie to pisemko jest tak merytoryczne jak wniosek o zwrot wraku Tupolewa który od lat gnije u kacapów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane