Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3"Mam pewność, że w obozie władzy jest nerwowość i poczucie, że to być może ostatni moment, by się dorobić, spłacić kredyty mieszkaniowe, które jeszcze zostały, a nawet kupić mieszkania. Oni mają świadomość, że pieniędzy, które zarabiali przez ostatnie lata, prawdopodobnie nigdy zarobić już nie będą...
"Mam pewność, że w obozie władzy jest nerwowość i poczucie, że to być może ostatni moment, by się dorobić, spłacić kredyty mieszkaniowe, które jeszcze zostały, a nawet kupić mieszkania. Oni mają świadomość, że pieniędzy, które zarabiali przez ostatnie lata, prawdopodobnie nigdy zarobić już nie będą mogli ze swoimi kompetencjami, doświadczaniem i wiedzą – mówiła dziennikarka Anna Dąbrowska w rozmowie z Karoliną Lewicką." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS juz tonie, to widac wszedzie, juz tylko chca przedluzyc agonie zeby sie jeszcze nachapac, zanim uciekna!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystko ukradzione musi być odzyskane………nawet od piątego poci***a !!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane