Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Czyli teraz już oficjalnie można mówić o nim per de**l.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

Prawomocnie tak...a nawet trzeba

0

Zglos komentarz

B
Bartosz52266 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Więc jest jeszcze nadzieja, że są niezależne sądy w Polsce. Hip hip hura.

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

Znieważyć to można głowę państwa, a nie lokatora pałacu!!! Dlaczego sąd ma kogoś karać za stwierdzenie faktów, brakuje lekarza do postawienia diagnozy

0

Zglos komentarz

Reklama