Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wypierdalac z tego kraju ofermy!!!!!😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No cóż ... to że masz 100% racji nie znaczy , że odkryłeś Amerykę . Wymyśl sposób na przemówienie do rozumu id**tom ..WYBORCOM. Większość z nich pali smrekiem . na Mazurach trzciną a u mnie ... plastikiem ... Na spacer wychodzę o 7:00 i wietrzę chatę . Potem trza założyć maskę gazową ... gdzie kurł...
No cóż ... to że masz 100% racji nie znaczy , że odkryłeś Amerykę . Wymyśl sposób na przemówienie do rozumu id**tom ..WYBORCOM. Większość z nich pali smrekiem . na Mazurach trzciną a u mnie ... plastikiem ... Na spacer wychodzę o 7:00 i wietrzę chatę . Potem trza założyć maskę gazową ... gdzie kurła pytasz .. w wielkopolsce .. w tym roku ... nie kurła ... od lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane