Reklama
Co ten katolicki oszołom chce zrobić z polskiej szkoły?

Co ten katolicki oszołom chce zrobić z polskiej szkoły?

przez FED0RA — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
J
jurand1967 🏹 Łowca
3 lata temu

buc

0

Zglos komentarz

M
myroff 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Czy łun, ten pan, ma małe rybki w głowie?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Kiedyś się na to mówiło “ mieć kiełbie we łbie”.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

W jego katolickiej czaszce nawet na kiełbie nie ma warunków.

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
3 lata temu

Zlikwidować szkoły po co to. Byle abecadła nauczyć, to rodzice zrobią w domach, co by tempy naród dał radę książeczkę do nabożeństwa dukać i starczy. Zamiast do szkoły to do kościoła i już. Po co komu szkoły.

0

Zglos komentarz

Reklama