Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pis nie wygra ruska onuco, chyba że sfałszuje wybory (co bardzo prawdopodobne) lub wprowadzi jakąś wymyśloną przez siebie odmianę "stanu nadzwyczajnego". PiS się boi, ale nie utraty władzy, boi się rozliczeń za doprowadzenie kraju na skraj przepaści. Tylko góralski tłuk z korzeniami w goralenvolk, m...
Pis nie wygra ruska onuco, chyba że sfałszuje wybory (co bardzo prawdopodobne) lub wprowadzi jakąś wymyśloną przez siebie odmianę "stanu nadzwyczajnego". PiS się boi, ale nie utraty władzy, boi się rozliczeń za doprowadzenie kraju na skraj przepaści. Tylko góralski tłuk z korzeniami w goralenvolk, może myśleć inaczej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wygra. Ale nie będzie rządził. I takie darmozjady jak ty będą musiały się wziąć za robotę. Wszystkie socjale będą zlikwidowane.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przed ich sadzeniem przywrócił bym jednak stryczek, albo co najmniej publiczne kamienowanie, najlepiej granatami przeciwpiechotnymi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane