Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Takiemu dzbanowi to nawet nart do nasmarowania bym nie zostawił. Niech on lepiej zostanie przy dmuchaniu krabów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pensję prezydencką ma chyba dożywotnio, wiec proponuję zająć się np ogrodnictwem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie no lepszy był Komorowski, obrońca konstytucji, który w chwili śmierci prezydenta Kaczyńskiego przejął jego funkcję wbrew konstytucji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Słuchaj pisowski ignorancie, w chwili śmierci prezydenta lub innej sytuacji w której nie może sprawować swojego urzędu w świetle konstytucji jego obowiązki przejmuje marszałek sejmu, którym w 2010 roku był Komorowski. To tylko twój kaczyński i p**s z pomocą kucharki przyłębskiej nagina konstytucję...
Słuchaj pisowski ignorancie, w chwili śmierci prezydenta lub innej sytuacji w której nie może sprawować swojego urzędu w świetle konstytucji jego obowiązki przejmuje marszałek sejmu, którym w 2010 roku był Komorowski. To tylko twój kaczyński i p**s z pomocą kucharki przyłębskiej nagina konstytucję do swojego widzimisię. Ale swoim wpisem pokazujesz poziom wiedzy wyborców p**s.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co niby miałby tam robić jak on umie tylko podpisywać papiery kaczyńskiemu nawet ich nie czytając? Ew. mógłby prowadzić lektorat jęz. angielskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane