Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Putin będzie miał całkowicie mu podległych z PiSu de**li. Będzie to potwierdzenie prawacko-katolickich wartości. Mówiących, że prawak to pan, zaś Polska to jego folwark. Pis z obszczanym wodzem, jest idealnym układem marionetkowym dla Putina, adekwatnie do de**la Trumpa, który wygrał wybory dzięki c...
Putin będzie miał całkowicie mu podległych z PiSu de**li. Będzie to potwierdzenie prawacko-katolickich wartości. Mówiących, że prawak to pan, zaś Polska to jego folwark. Pis z obszczanym wodzem, jest idealnym układem marionetkowym dla Putina, adekwatnie do de**la Trumpa, który wygrał wybory dzięki ciemnemu ludowi, zmanipulowanemu przez Putina.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dają na kościół, dobra, inne partie też dawały bo przecież chodzi o wyborców. Zastanawia mnie jednak to, czy kościół nie ma już w ogóle przyzwoitości. Choć malutkiej. Tylko daj i daj. A gdyby powiedzieli, dzięki, ale przeznaczycie te dodatkowe fundusze na sprawy bardziej potrzebne.... Ale nie, mo**y...
Dają na kościół, dobra, inne partie też dawały bo przecież chodzi o wyborców. Zastanawia mnie jednak to, czy kościół nie ma już w ogóle przyzwoitości. Choć malutkiej. Tylko daj i daj. A gdyby powiedzieli, dzięki, ale przeznaczycie te dodatkowe fundusze na sprawy bardziej potrzebne.... Ale nie, mo**y zachłanne i nienażarte... Wstydzę się, bo w Boga wierzę, ale nie w te mendy purpurowe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane