Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A my kreml rozpi****limy……. Zdrajców i szkodników powie…… sędzie Polska jak ta zorza ……..😤😤😤😤😤😤🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak dla uściślenia PiS nie jest instytucją tylko partią polityczną. Ja wiem ze najważniejsze to jechać na PiS ale trochę dokładności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
slodomic - Jeżeli jest się członkiem PiS po to tylko, żeby zarabiać w półkach skarbu państwa, bo na wolnym rynku jest się de**lem za 1,5kł/miesiąc, to można przyjąć, że PiS jest instytucją skupiającą de**li katolickich, jak betonowy fundament partii. Dokładnie się przyjrzyj instytucji de**li żerując...
slodomic - Jeżeli jest się członkiem PiS po to tylko, żeby zarabiać w półkach skarbu państwa, bo na wolnym rynku jest się de**lem za 1,5kł/miesiąc, to można przyjąć, że PiS jest instytucją skupiającą de**li katolickich, jak betonowy fundament partii. Dokładnie się przyjrzyj instytucji de**li żerujących na Polsce i Polakach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Opiszcie jednym zdaniem, czym jest obecnie Polska pod rzadami sojuszu PiSu z serkta kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po zmianie ustroju w 89r. roku dwie instytucje uznano za święte i nietykalne. Były to: Kościół Katolicki i Związek Zawodowy Solidarność. I te dwie bezkarne instytucje stoczyły Polskę jak rak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zło nigdy nie umiera wiec wasze nadzieje są płonne (sk....syństwo jest wieczne)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane