Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wymyslone w pospiechu, mialo przykryc afere podsluchowa i udzial Rosji w obaleniu rzadu Tuska...niestety nie wypalilo, tylko rozsmieszylo!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A te 70% to jakos nie moze sie zebrac do kupy i przegonic ta bande. Jak to o nas swiadczy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A te 70% to jakos nie moze sie zebrac do kupy i przegonic ta bande. Jak to o nas swiadczy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z pustych dzbanow PiSu, nikt nie naczerpie...tylko glupoty dla wiejskiego elektoratu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro to thebile i nie możecie ich pokonać to kim wy jesteście? :D jakim cudem twój kochany tusk nie daje rady takiemu konusowi? Ebac popis i konferencje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
maalak - Gdybyś się uczył historii, to byś widział, że jeszcze nikt nigdy nie wygrał z zabobonami i ciemnotą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tasa, tak sobie tłumacz ta bezradność platfusów. Na szczęście coraz więcej jest młodych, którzy odchodzą od ślepej wiary,zaczynają myśleć i odchodzić także od stęchłego popisu, oby tylko omijali kompromitację znaczy się konfederację
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze należy do tego dodać SLD i Hołownie. I wtedy pełna zgoda
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wiewiórki głoszą, że świadek W. dostał status 'świadka koronnego' i jest zapraszany do spowiedzi przez różnych prokuratorów, w zależności od zapotrzebowania. Ale czy można wierzyć Janowi Pińskiemu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Holota wybrala holote do wladzy i teraz rzadza...i taki rezultat! Drobne cwaniaczki PiSu potrafia robic tylko prymitywna proppagande, dla zacofanego wiejskiego elektoratu, bo oni wierza we wszystko, to zacofane wiejskie badziewie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy to nadal zacofany narod, ktorym mozna manipulowac i ich oglupiac, dzieki sekcie kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane