Reklama
Powinniśmy obchodzić miesięcznice, ale rocznica też jest ważna.

Powinniśmy obchodzić miesięcznice, ale rocznica też jest ważna.

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Mądra, wygadana kobieta

0

Zglos komentarz

S
smietnik81 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Co Ty pier*olisz? Posłuchaj sobie jej wypowiedzi z czasów kiedy rządziło PO...

0

Zglos komentarz

Reklama