Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5I ci de**le mają prawo głosu. Przecież to jakiś dramat. Pisowcy są głupsi od psów. IQ imadła
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Otake Polskie walczą teraz Pisiory i kler!!!! Tępe dzidy to teraz potrzebne są!!!!!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znowu potwierdzenie mojej tezy. De**lowi z PiS nie wystarczy, że jest de**lem. Musi o swoim de**lizmie głosić na całą Polskę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po co ludziom wykształcenie? Po co lata nauki, szkoleń i praktyki, po co im wszystkim podróże, ubogacające intelekt oraz poznanie jak wygląda życie, w innych częściach globu? Po co to wszystko zwykłemu szarakowi, z zadupia świata zwanego Polską? Szarak ma mieć trzy rzeczy na uwadze - głosować tylko...
Po co ludziom wykształcenie? Po co lata nauki, szkoleń i praktyki, po co im wszystkim podróże, ubogacające intelekt oraz poznanie jak wygląda życie, w innych częściach globu? Po co to wszystko zwykłemu szarakowi, z zadupia świata zwanego Polską? Szarak ma mieć trzy rzeczy na uwadze - głosować tylko na PIS, słuchać proboszcza i oglądać TVP. Resztę z życia zastąpi szarakowi flaszka wódy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane