Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
guru2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Tylko że pisze się cham.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

guru2 - Jeśli krytykujesz innych za pisownię, sam pisz poprawnie po polsku, lub pomyśl. Może autor specjalnie użył niepoprawnej formy, by mógł się wybronić w faszystowsko-bolszewicko-katolickim sądzie.

0

Zglos komentarz

Reklama