Panie Ambasadorze, czy jest Pan do tego stopnia naiwny?!
przez
FED0RA
— 3 lata temu
Jeżeli jestes adwokatem i robisz takie błędy w pismach procesowych to sam jesteś " tempakiem". Wstyd. No, chyba że jesteś wyborcą PIS, wtedy jestes usprawiedliwionym ale nadal tępakiem.
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
jakbyś był Polakiem i patriotą to byś wiedział że TVN to zakłamana tv
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja pierdziele. Na poważnie są jeszcze w tym kraju tacy de**le, którzy wierzą w tą propagandę i w wiarygodność tvn-u?
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane