Reklama
Panie Ambasadorze, czy jest Pan do tego stopnia naiwny?!

Panie Ambasadorze, czy jest Pan do tego stopnia naiwny?!

przez FED0RA — 3 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
P
prezes.tk 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jeżeli jestes adwokatem i robisz takie błędy w pismach procesowych to sam jesteś " tempakiem". Wstyd. No, chyba że jesteś wyborcą PIS, wtedy jestes usprawiedliwionym ale nadal tępakiem.

0

Zglos komentarz

M
Maksym_ol 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Brawo Czajka,popieram!!!

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Fedora jestes przeciwny pomocy biednym Ukraincom. Musisz byc wtyka Putina!

0

Zglos komentarz

J
Jaco2435 🌾 Wieśniak
3 lata temu

jakbyś był Polakiem i patriotą to byś wiedział że TVN to zakłamana tv

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Aha a tvp to jedyna słuszna stacja??

0

Zglos komentarz

M
mruczus29 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ja pierdziele. Na poważnie są jeszcze w tym kraju tacy de**le, którzy wierzą w tą propagandę i w wiarygodność tvn-u?

0

Zglos komentarz

J
Jasiu1971xxx 🌾 Wieśniak
3 lata temu

I qurwa wciąż 30% poparcia.

0

Zglos komentarz

Reklama