Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Pisowcy są k.u.r.w.a rozgarnìęci. 80% nie ma nawet matury, banda id****w
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten wielki strateg, geniusz, naszczalnik i wuc, jest dla wielu pisozye@@ów ikoną stylu, pomazańcem bozi, bohaterem, jedynie prawdziwą wyrocznią ... i właśnie to w tym skatowanym przez "demokrację szlachecką", zabory, niemiecki nazizm i komunę Narodzie jest najgorsze. Mentalność pańszczyźnianego chło...
Ten wielki strateg, geniusz, naszczalnik i wuc, jest dla wielu pisozye@@ów ikoną stylu, pomazańcem bozi, bohaterem, jedynie prawdziwą wyrocznią ... i właśnie to w tym skatowanym przez "demokrację szlachecką", zabory, niemiecki nazizm i komunę Narodzie jest najgorsze. Mentalność pańszczyźnianego chłopa, gotowego bezwarunkowo uwierzyć każdej miernocie, zwłaszcza tej, klęczącej pod krzyżem i rzucającej ochłapy z pańskiego stołu, nienawidzącej wszystkiego co inne, zza miedzy i podsycającej fobie i lęki. To jest ich wuc, mówi i chwali to, co oni myślą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane