Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
3 lata temu

To teraz z powodu krzywych ławek lądujemy na dołku

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
3 lata temu

Powinien wysłać pozew do producenta wódki że za małą czcionką ilość ℅ była zaznaczona, no i brak ostrzeżenia że picie szkodzi zdrowiu 😂🤣

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

tj jednak jest gnom i analfabeta ! i my to utrzymujemy . Dodam ,że Stuhr ma wyjątkowy dorobek dla społeczeństwa a wy żaden ! gangrena na narodzie

0

Zglos komentarz

Reklama