Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że też się zawsze jakiś "trybun ludowy" znajdzie... Lepper, Palikot, Petru, Kukiz, teraz Hołownia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hahaha ze niby opozycja ma pójść z jednej listy?? KO PSL lewica Razem to nawet nie ma takiej opcji. Każda partia patrzy zeby zgarnac jak najwiecej dla siebie swoich członków i rodzin. Juz pis wymyśla nowe stanowiska byle by upchnąć swoich a pomysl co by byko jak ludzi by bylo z 4 parti. To sie stani...
Hahaha ze niby opozycja ma pójść z jednej listy?? KO PSL lewica Razem to nawet nie ma takiej opcji. Każda partia patrzy zeby zgarnac jak najwiecej dla siebie swoich członków i rodzin. Juz pis wymyśla nowe stanowiska byle by upchnąć swoich a pomysl co by byko jak ludzi by bylo z 4 parti. To sie stanie .... Nigdy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane