Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widocznie Polacy tak lubia...nikogo nie mozna uszczesliwic na sile!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Należy pamiętać, że elektorat PiS, po za oczywiście patolą, to ludzie, których młodość przypada na czasy gierkowskie, a nawet gomułkowskie. W okresie prosperity Gierka, wszystko było tanio, albo w ogóle za darmo. Rozdawano mieszkania, talony na "malucha", budowano szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy...
Należy pamiętać, że elektorat PiS, po za oczywiście patolą, to ludzie, których młodość przypada na czasy gierkowskie, a nawet gomułkowskie. W okresie prosperity Gierka, wszystko było tanio, albo w ogóle za darmo. Rozdawano mieszkania, talony na "malucha", budowano szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy samoobsługowe, a na wczasy i kolonie letnie, wysyłano za symboliczne pieniądze. Jarozbaw doskonale wie, jak zagospodarować przefarbowanych komuchów, jak ich kupić. Tylko, że powoli przestaje to działać ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane