Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

''Jak wygramy wybory, to dostaniemy pieniądze z UE. A czy przedtem, tego nie wiem''- Jarosław Kaczyński.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

I jeszcze więcej zamordowanych przez władze niż za komuny. Za komuny jeden Popiełuszko. A za PiS. Lepper, Igor Starachowiak i Prezydent Gdanska Adamowicz. Próbowali też z Giertychem i Stonogą. To jest bandycki system bardziej niż za komuny. Za komuny tak opozycjoniście nie groziła śmierć w więzieniu...

I jeszcze więcej zamordowanych przez władze niż za komuny. Za komuny jeden Popiełuszko. A za PiS. Lepper, Igor Starachowiak i Prezydent Gdanska Adamowicz. Próbowali też z Giertychem i Stonogą. To jest bandycki system bardziej niż za komuny. Za komuny tak opozycjoniście nie groziła śmierć w więzieniu jak dziś. Bo komuchy bardziej ceniły życie niż jarek. Bo jarek jest jak piłsudkski, który mordował opozycje demokratyczną w berezie.

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Masz rację. Jarek jest tak samo lewicowy a może i bardziej, jak Piłsudski. Wzorują się na złodziejskiej sanacji bardzo, bardzo.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Co ty pier...sz, widać gó**o wiesz o komunie i masz we łbie taki sam g**j jak Jarek, czarnek i cała reszta

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

A pisde**le wciąż drą mo**y Ja-ro-sław Ja-ro-sław. To są skończeni idioci.

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
3 lata temu

wszystko się zgadza, tylko żelazny elektorat pisu nie umie korzystać z internetu, dla nich jedyne źródło informacji to tvp info...

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

kiedy ten portal przestał być wiochą, a stał się "antypisem"?

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Wtedy, kiedy pis stał się największą wiochą i dowodzi tego każdego dnia.

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Dlaczego teraz to wymyśliłeś? 3/4 twoich wypocin to powód wojny za granicą. Powinieneś zostać zmobilizowany to byś wiedział co to wojna. Ruska onco.

0

Zglos komentarz

M
maaajki1981 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Może warto napisać jakie są przyczyny tego stanu? Dziwnie jest mieszkać w państwie gdzie programem politycznym jest portfel.

0

Zglos komentarz

K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
3 lata temu

PIS?

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
3 lata temu

co to za bzdura, największe zadlużenie od czasów gierka? PO zadłużało polskę co roku tyle co cały gierek, a PIS wyrabia tą normę w 2 miesiące. CO DWA MIESIĄCE te pisowskie śc****a przepi..lają tyle kasy, ile wziął gierek żeby postawić na nogi polskę. Pisowcy, życzę wam gorąco jak najszybszej śmierci...

co to za bzdura, największe zadlużenie od czasów gierka? PO zadłużało polskę co roku tyle co cały gierek, a PIS wyrabia tą normę w 2 miesiące. CO DWA MIESIĄCE te pisowskie śc****a przepi..lają tyle kasy, ile wziął gierek żeby postawić na nogi polskę. Pisowcy, życzę wam gorąco jak najszybszej śmierci, cieszę się z każdego nekrologu dot. pisowskich działaczy.

0

Zglos komentarz

Reklama