Reklama
Mam nadzieje że będzie to już za rok a nie za kilka lat

Mam nadzieje że będzie to już za rok a nie za kilka lat

przez FED0RA — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

Jeden już udaje, że jest odwieczną antypisowską opozycją. Niejaki Jarosław Gowin.

0

Zglos komentarz

B
bronkobill 🏹 Łowca
3 lata temu

Tak będziemy pamiętać jak o komunistach po obaleniu komuny. Wystarczyło tylko kilka lat a ludzie znowu głosowali na komunistów.

0

Zglos komentarz

Reklama