Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A niech sobie prawaki doją stare baby tylko neich mi swoich głupich katolickich zwyczają prawanie narzucają. Czemu prawaki nie możecie być jak amisze? Amisze pozamykali się w swoich gettach i są tam szczęśliwi bez lewactwa i prądu. Bo prąd jest lewacki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co do Amiszów,po części masz racje,aczkolwiek nie do końca… każda sekta ma swoje tajemnice,katolicka juź coraz mniej.Co do dojenia już nie,,bo prawaki doją NAS, z naszych pieniędzy zapierniczają machery do ,,świątyni” i wspierają te zboki na… i tu co jak kogo poniesie wyobraźnia...
Co do Amiszów,po części masz racje,aczkolwiek nie do końca… każda sekta ma swoje tajemnice,katolicka juź coraz mniej.Co do dojenia już nie,,bo prawaki doją NAS, z naszych pieniędzy zapierniczają machery do ,,świątyni” i wspierają te zboki na… i tu co jak kogo poniesie wyobraźnia…
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Maciek.........brawo!!!! Ciśnij tych zwyroli, nierobów i złodziei
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie bylo by PiSu bez Rydzyka i propagandy z ambony sekty kosciola...slatego PiS im placi z Waszych pieniedzy, zeby Was okradac przy korycie!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane