Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Polska znów spada w Indeksie Percepcji Korupcji. Polska zajęła 45. miejsce w Indeksie Percepcji Korupcji. Od 2015 roku wynik Polski pogarsza się: od tego czasu spadliśmy już o 16 pozycji w rankingu państw budowanym na podstawie Indeksu. W przedstawionym dziś raporcie Polska – razem z Bośnią i...
"Polska znów spada w Indeksie Percepcji Korupcji. Polska zajęła 45. miejsce w Indeksie Percepcji Korupcji. Od 2015 roku wynik Polski pogarsza się: od tego czasu spadliśmy już o 16 pozycji w rankingu państw budowanym na podstawie Indeksu. W przedstawionym dziś raporcie Polska – razem z Bośnią i Hercegowiną, Gwatemalą, Libanem, Malawi i Maltą – znalazła się wśród krajów, którym należy poświęcić szczególną uwagę." - batory.org.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakiś dowód zakupu? Faktura? Cokolwiek? Możesz to jakoś potwierdzić?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Victorzaz1 - Gdybyś miał chociaż troszeczkę inteligencji, to nic by Ci nie trzeba było udowadniać. W Polsce są tak skonstruowane przypisy by można było się obłowić na państwowych pieniądzach i obciążać firmy. Poczytaj ile kosztuje krzesełko dla dziecka do domu a ile kosztuje takie same do przedszkol...
Victorzaz1 - Gdybyś miał chociaż troszeczkę inteligencji, to nic by Ci nie trzeba było udowadniać. W Polsce są tak skonstruowane przypisy by można było się obłowić na państwowych pieniądzach i obciążać firmy. Poczytaj ile kosztuje krzesełko dla dziecka do domu a ile kosztuje takie same do przedszkola. Zapewne ustawodawca zadbał o bezpieczeństwo Polaka obciążając tą ławkę dopuszczeniami, certyfikatami, wzorcowaniami. Każda transakcja z państwem to generacja korupcji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żyjemy w kraju w którym można oskarżyć wszystkich o wszystko. pomijam już poziom oskarżeń wioskowych namiestników, bo wystarczy wysmarować takie coś i już lecą punkty. Jak jest ja wiem i wstawianie tak oczywistych rzeczy jest tylko pod pozostałe konta, żeby plusowaly
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane