Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Płaczą ze lewacka UE ich okłada sankcjami a pchają się do USA po elektrownie atomową. Chcą sankcji z USA potem te głupie prawaki? Przecież USA jeszcze bardziej tęczowe jest niż UE! Ale wy tego nie wiecie i tak samo wasz głupi elektorat. Głupi kupi elektrownie z USA. Taka elektrownia z USA będzie dob...
Płaczą ze lewacka UE ich okłada sankcjami a pchają się do USA po elektrownie atomową. Chcą sankcji z USA potem te głupie prawaki? Przecież USA jeszcze bardziej tęczowe jest niż UE! Ale wy tego nie wiecie i tak samo wasz głupi elektorat. Głupi kupi elektrownie z USA. Taka elektrownia z USA będzie dobra tylko wtedy gdy władza ziemni się na PO. A wy prawaki to powiniście jak Orban z Rosji technologie brać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane